Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Обдаровані діти – майбутній цвіт української нації

Дата: 29 січня о 15:49, Оновлено 29 січня о 18:26
28 переглядів

Обдаровані діти – майбутній цвіт української нації, її інтелектуальна еліта, її світовий авторитет.

Саме тому у Грушкіському та розвиток учнів підтримка та розвиток учнів, що володіють потенціалом до високих досягнень є одним із пріоритетних завдань. У навчальному закладі створено чітка система роботи з обдарованими дітьми з метою творчого розвитку талановитої молоді.

Для цього у ліцеї проводяться предметні тижні, різноманітні конкурси, інші види діяльності де вчителі виявляють учнів з певними обдаруваннями. Саме педагог намагається сформувати потребу дитини в самоосвіті, самовираженості, а також творче ставлення до своєї діяльності.

Як результат, призові місця в різних конкурсах, предметних олімпіадах, спортивних змаганнях. Педагогічний колектив пишається своїми вихованцями.

Саме тому у Грушкіському та розвиток учнів підтримка та розвиток учнів, що володіють потенціалом до високих досягнень є одним із пріоритетних завдань.  У навчальному закладі створено чітка система роботи з обдарованими дітьми з метою творчого розвитку талановитої молоді.

Для цього у ліцеї проводяться предметні тижні, різноманітні конкурси, інші види діяльності де вчителі виявляють учнів з певними обдаруваннями. Саме педагог намагається  сформувати потребу дитини в самоосвіті, самовираженості, а також творче ставлення до своєї діяльності.

Учні ліцею показали високі результати у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад і посіли призові місця.

Зокрема, з екології – І місце — Зарицький Юрій (учень 11 класу) – вчитель Галампета В.А., англійська мова – І місце Бахнєва Софія (учениця 8 класу), Втюрін Євген (учень 9 класу) – вчитель Гакман Г.М., українська мова і література – І місце — Волощинська Дар’я (учениця 7 класу), Шегера Дар’я (учениця 8 класу), Тимчук Анастасія (учениця 10 класу) – вчитель Чорпіта Г.В., Шамрей Олександра (учениця 9 класу) — вчитель Рудик Л.М.

Участь учнів у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді теж принесла успіх: І місце — Тимчук Олександра (учениця 5 класу), Шегера Дар’я (учениця 8 класу), Тимчук Анастасія (учениця 10 класу) – вчитель Чорпіта Г.В.

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика:

І місце – Мачуга Ілля (учень 3 класу) – учитель Сосновська Л.В., Тимчук Олександра (учениця 5 класу) – учитель Чорпіта Г.В., Шамрей Олександра (учениця 9 класу) – учитель Рудик Л.М.

У ІІІ етапі учні школи теж посіли призові місця:

ІІІ місце в Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка виборола Шегера Дар’я (учениця 8 класу, учитель Чорпіта Г.В.) , ІІІ місце – Шегера Дар’я , як результат участі в учнівській олімпіаді з української мови та літератури.

Є вагомі досягнення і у спорті. Учні ліцею завоювали І місця в обласних сільських спортивних іграх серед школярів:

Рибак Святослав (10 клас) – біг 200м, Горюшко Аліна (10 клас) - біг 200м,

Грузевич Анастасія ( 10 клас) -  штовхання ядра, Сваржинський Максим (10 клас) -  штовхання ядра, Тимчук Анастасія (10 клас) – настільний теніс (учитель Єрменчук П.П.)

У змаганнях серед школярів на першість ТГ наші вихованці теж посіли призові місця:

І місце  - настільний теніс – Зарицький Юрій (11 клас), Тимчук Анастасія (10 клас); шахи - Зарицький Юрій (11 клас), Тимчук Анастасія (10 клас)  – учитель Єрменчук П.П.; шашки  - Грузевич Вероніка (7 клас), Троянко Олександр (7 клас) – учитель Пастух А.А.

Педагогічний колектив і надалі буде продовжувати працювати з обдарованими дітьми.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.